Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 4 Kategoride Toplam 9 Ürün Bulunmaktadır.

Organik Kırkağaç Kavun Yetiştiriciliği Kitabı
resim

Organik Kırkağaç Kavun Yetiştiriciliği Kitabı

Ana Sayfa » Genel » Organik Kırkağaç Kavun Yetiştiriciliği Kitabı
Fiyat : 175 TL 150 TL
Ürün No : 1136
Tarih : 21 Eylül 2015
Adet :

kavun yetiştiriciliği kitabı

Organik Kırkağaç Kavunu Yetiştirme

 

Değerli takipcilerimiz .. Merhabalar Uzun bir aradan sonra araştırmalarımızın sonucu Kırkağaç Kavunu Tohumu satış sitesi olarak bizi takip eden üretici dostlarımızı üstün bilgilerimizle aydınlatmaya karar verdik Öncelikler Manisa kırkağaç ilçemizde bir çok üreticisinle sohbetlerde bulunarak kaliteli,verimli,başarılı ve organik kavun nasıl yetişir ve nasıl elde edilir. Tecrübelerimiz ile sonuçlara ulaştık ve bu sonuçları bir kitap haline getirmeye karar verdik..

Kitabimız yakın bir zamanda çıkarmaya karar aldık . Sizlerden gelen sorulara bu kitap nedir ? nasıldır ? faydası ne olacak ? bu bilgileri zaten biliyorum. Gibi sorular düşünceler aklınızda olucaktır. Unutmayalımki el elden ve akıl akıldan üstündür.. Başarının sırrı ve engin tecrübelerimiz bu kitapta saklı..

Organik Kavun Yetiştiriciliği Kitabında Neler var ekimden hasada ve depolarda saklamaya kadar söyle sıralayalım..

Kavun nasıl ekilir ? Nereye Ekilir ? Kavun Tohumu Nasıl Olmalıdır ? Neden Kırkağaç Kavunu Tohumlarını Tercih etmeliyim ? Kaliteli Kavun Tohumları nasıl olur ? Hangisi kışlık ve yazlık kavundur ? Hangi tohum türünden fazla ürün alırım ?Kavunu hangi topraklara ekmeliyim ? Hangi Kırkağaç Kavunu daha tatlıdır ? Hangi cins daha fazla dayanır ? Hangi gübreleri kullanırım ve nasıl saklarım ? aklınıza takılan bir çok soru  türkiye çapında patent almış kırkağaç kavunu yetiştiriciliği hakkında tüm sorularınızın cevabı kitabımızda ..

Organik Kırkağaç Kavunu Yetiştiriciliği Kitabı İçin Bizimle Aşağıdaki TELEFON numarası ile irtibata geçiniz

GSM NO : 0 546 891 48 56

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Üretim